Súčasti Bicyklov

20pcs Doprava Zadarmo Axiálne Guľkové Axiálne Ložisko 51102 Rovine axiálne guľkové ložiská 15*28*9 mm

Rating
€16.32

Model: 51102 Typ: Axiálne Guľkové Ložiská vnútorný priemer: 15 (mm) Vonkajší priemer: 28 (mm) Hrúbka: 9(mm) Hmotnosť: 0.022 (kg) Použitie vlastnosti : vysoká teplota Použitia : Všeobecné vyvaliť niekoľko z nich : jeden Valec typ : súdkové Vzorky alebo škvrna : na mieste Ložiska Materiál : vysoko-teplotný ložiskovej ocele, Či poskytne vlastné spracovanie : Áno

Dobrá správa

1. ak si kúpite 2 položky , môžete získať 2% zľava !

2. ak si kúpite 5 položiek , môžete získať 3% zľavu !

3. ak si kúpite 10 položiek , môžete získať 4% zľava !

4. ak si kúpite viac ako 10 položiek , môžete získať zľavu 5%!

Doprava poeicy

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Záruka A Údržba:

Poskytujeme 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť

  • Číslo Modelu: Päťdesiat tisíc sto dvoch
  • Materiál: Ocele
  • Použitie: Ložisko
  • Veľkosť: 15*28*9

  • Veľkosť Balenia: 6cm x 14cm x 5cm (2.36in x 5.51in x 1.97in)
  • Hmotnosť Balenia: 1.0kg (2.20lb.)
  • Typ Jednotky: veľa (20 ks/lot)