Ako tam sú zákazníkov povedal farby bol príliš tmavý.

Dal som najnovšie photoes pod prirodzené svetlo s IPHONE 5S o 14 Mar, 2015.

Dúfam, že tieto photoes vám pomôže pre lepšie pochopenie pre farby.

Stará verzia photoes:

Popis Výrobku:

ZB-026 Red Poker Stôl Nepremokavé Hodí Rýchlosť Handričkou

Šírka: 1,5 M

USD16/Meter, dovoz je v cene, za podporu

Ak si objednáte 2 m, 3 m, alebo viac metrov, zvyčajne budeme rezať všetky merače ste si objednali v jednom kuse, s výnimkou, môžete nechať odkaz pre nás a povedal: musíte 1 meter / pc.

Budeme robiť týmto spôsobom V prípade, že naši zákazníci potrebujú dlhšie handričkou ako 3 metre v jednom, ale prijímať 3 ks v jeden meter, pretože ak si objednáte 3 m a 3 m v jednom kuse, a neskôr zmeníte názor po prijatí tejto parcely, môžete jednoducho znížiť ho na kusy.

UPOZORNENIE: Tento produkt je rez na objednávku a nie je možné vrátiť pre vrátenie peňazí

Doprava:

Poštovné zadarmo Výrobky obvykle budú odoslané prostredníctvom Čína Príspevok. Za normálnych okolností, to bude trvať 15-25 pracovných dní od vyvesenia leteckou poštou. Niekedy to bude oneskorené z dôvodu colného počasia alebo problém, a pravdepodobne siahajú do 30-45days v rôznych prípadoch.

Región

Doprava Agent

Spracovanie A Dodávka

USA, Kanada

Čína príspevok air mail

20-25 dní

UK, IR, západoeurópskych

Čína príspevok air mail

20-30 dní

East European

Čína príspevok air mail

20-30 dní

Stredný Východ

Čína príspevok air mail

20-30 dní

Austrália, Nový Zéland

Čína príspevok air mail

20-30 dní

Ázia krajiny

Čína príspevok air mail

20-30 dní

Afrika krajina

Čína príspevok air mail

25-40 dní

Južná Amerika

Čína príspevok air mail

20-30 dní

Zásielky:

Po dokončení platby, vaša objednávka bude spracovaná do 7 pracovných dní. Pošleme na váš pozemok Čína Príspevok do 7 pracovných dní. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Preto sa snažíme naše najlepšie uspokojiť našich zákazníkov. Ak nie ste spokojní s produktmi, ktoré ste obdržali, zašlite ho späť a do 15 dní s predplatených nákladnej dopravy pre pozemok v svojom konci. Medzitým sa prosím uistite, že sú položky v pôvodných podmienkach. Akékoľvek poškodenie alebo stratu za vrátený tovar je kupujúci prevziať zodpovednosť bez náhrady. To je kupujúceho zodpovednosti žiadať od logistické spoločnosti za poškodenie alebo stratu počas dlhej ceste prepravu.

Spätná väzba:

Sme vysoko oceňujem vašu pozitívnu spätnú väzbu. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Budeme sa snažiť poskytnúť riešenia, ktoré budete spokojní.

  • Číslo Modelu: ZB-026-1
  • farba: Červená
  • Druh: Multi-Hra

  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 15cm (3.94in x 3.94in x 5.91in)
  • Typ Jednotky: Meter
  • Hmotnosť Balenia: 1.0kg (2.20lb.)