Lov

Vektor Optika 30 mm Rýchle Uvoľnenie Pôsobnosti Vysokej Picatinny QD Mount Krúžok 20 mm Základná Taktická Vidieť Cez 1 Pár Predaj Matte Black

Rating
€13.19

Vektor Optika 30 mm Rýchle Uvoľnenie Vysoký Rozsah P icatinny Mount Krúžok (SCQD-03)

JEDEN PÁR PREDAJ ; 30 mm Priemer, Taktický Štýl, Pozri Cez Štýl Model: SCQD-03 Priemer: 30 mm Ring Dĺžka: 21.8 mm (0,8 palca) Výška: 38 mm zdola do stredu kruhu (1.5 palca) Hmotnosť (netto): 155 g (5.4 Unca) 21 mm Nosenie na picatinny rail Vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny v trvalom čierny matný povrch Vidieť cez štýl Šok dôkaz navrhnutý pre skutočných strelných zbraní

Politikou spoločnosti: Usilovať sa o Spokojnosť Zákazníkov

Pred Odoslaním

Máme bohaté skúsenosti na medzinárodnej, aby na celom svete. Môžeme dodať, aby APO Box. Budeme kombinovať prepravné náklady na viacerých položiek nákupu.

Pred Odoslaním

Budeme dodať tovar zákazníkovi v dvoch pracovných manipulácia deň, kedy je platba vymazané. Budeme kontrolovať, aby pozorne, ako to je, poslal k vám.

Budeme pack objednávky dobre tvrdý s normálny vzhľad. Ak potrebujete dodatočnú požiadavku na balenie prosím, dajte nám informoval na prvýkrát.

Ak je to možné, prosím poskytnite nám svoje telefónne číslo, len pre účely miestnej pošty potreby. V prípade, že vám chýbajú a nie je schopný vyzdvihnúť položky na svoju polohu v čase, post office môžu volať vám za pripomenutie (Väčšinou, poštou, dopravca bude len dať výpoveď).

P. S: Sme udržať vysokú bezpečnosť a dôvernosť pre našich zákazníkov osobných informácií.

Doprava Režim

Hlavne musíme použiť EMS Express a Parcely Registra Príspevok na prepravu. EMS Express môžu byť sledované a miestnej pošty.Parcela Registra Príspevok môže byť sledované v miestnej pošty. Obaja potrebujú svoj podpis akceptovať.

Ak potrebujete číslo stopy, prosím pošlite e-mail alebo zanechať odkaz na nás na akvizíciu.

Môžeme použiť aj iné expresnej prepravy, ako sú: UPS, DHL, FedEx a TNT atď, zatiaľ čo náklady budú vyššie. Môžete sa kontaktovať nás najskôr, ak budete potrebovať vyššie uvedené služby.

Prepravné poistenie je zahrnuté v S&H poplatok.

Expedičné Lehoty

Všeobecne povedané, EMS Express trvá približne 3 až 6 dní, v závislosti na iné miesto NÁS. Parcela Registra Pošty trvá dlhšie ako EMS Express

Kontaktujte nás, ak nemáte to v pravidelných dní. My sa v prvom rade pozrieť sa na to s sledovať číslo. Ak to nefunguje pošleme na trati žiadosť v listinnej na USPS post office, ktoré bude trvať niekoľko dní, aby ste získali odpoveď.

Popredajný Servis

Okrem človeka-robil chyby, budeme výmenu chybného s zbrusu nový do 14 dní potom, čo dostanete náš produkt. Podľa cechu poriadku, zákazník musí byť zodpovedný za vrátenie expedičný poplatok.

Všetky odbory a predmety majú tri roky záruka.

Nakoniec, vaše pripomienky a návrhy sú pre nás veľmi dôležité.

Ešte raz vďaka za vašu pozornosť. Úprimne dúfame, že sa vám bude páčiť naše produkty.

  • Číslo Modelu: SCQD-03

  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.2kg (0.44lb.)
  • Veľkosť Balenia: 8cm x 7cm x 6cm (3.15in x 2.76in x 2.36in)

  • Author: Margaretharrisbob
  • Date: 2018-04-09
  • very good
  • 5/5