zľava

2017 Veľké Zľavy Nový Slnečný 512 DMX Fáze Regulátor Osvetlenia Slnečný 512 Počítač Konzola Pre Dj, Disco Laserového svetla Doprava Zadarmo

Rating
€398.10

TopBrite Business Pripomienka Všetky ceny sú zahrnuté náklady na dopravu. Zasielateľ sa počíta podľa www.cottons.sk systém priamo. Takže ak si myslíte, že zasielateľ je príliš vysoká, prosím kontaktujte predajcu na kontrolu a dostať čo najnižšie ceny. Ak zistíte, že vaša krajina nie je možné doručiť, prosím, kontaktujte predávajúceho skontrolovať a ponúkajú konečné náklady. Všetko najlepšie ceny sú založené na množstve. Takže kontaktujte predávajúceho voľne dostať čo najnižšie ceny s nákupom množstvo. Sme výrobca fáze svetlá nad 15 rokov, akceptujeme OEM alebo ODM produkty. Takže kontaktujte predávajúceho voľne do vyšetrovacej fáze svetlá, ktoré môžete nájsť v našom obchode. Prijímame Paypal, Wester Union, TT bankovým prevodom platby príliš okrem Alipay. Tak povedzte nám, čo je výhodnejšie pre vás. Dokončite, prosím, platbu najneskôr do 3 dní po miesto, aby tovar poslať čoskoro.

2017 Veľké Zľavy Nový Slnečný 512 DMX Fáze Regulátor Osvetlenia Slnečný 512 Počítač Konzola Pre Dj, Disco Laserového svetla Doprava Zadarmo , Loď, DHL, TNT, UPS, FEDEX alebo Iné Spôsoby voľne do 3 dní.

TopBrite Špecifikácia Výrobku

Technické Funkciu DMX512/1990 štandardných 512 DMX regulácia kanálov. 4 výstup s samostatné optické izolované. Až 32 skenery môžu byť spojené s maximálne 16 kanálov každý. Veľké zadné svetlo na LCD displeja prevádzkové parametre. 16 kanálov stlmovače plus 1 rýchlosť a 1 corss kontroly slabnúť . 1600 chase kroky maximum,48 naháňačky-až 99 kroky každého .rýchlosť a kríž čas každom kroku je možné nastaviť samostatne.rýchlosť nastaviteľná pomocou hudby aktívne alebo manuálny režim. RÝCHLOSŤ fade časový rozsah je 0,01 s-25.5 s a KRÍŽ fade časový rozsah je 0-25.5 s a celkový čas množstvo aktuálny stav bude program krok čas 48 scény môžu byť použité priamo. 8 naháňačky a 48 scény môžete spustiť v rovnakom čase.A 32 skenery môžu byť vybrané spolu. X/Y kanálov rôznych zariadeniach môže byť riadený PAN/TILT wheel spolu. 16 Bitový ovládač pre PAN/TILT jemné úpravy. 15 prostredie programy na výstup kombinácie,ktoré sa skladajú z rôznych scén,naháňačky a manuálne výstup rýchlo. Hudba spúšť zdroj môže byť vybraný medzi audio linkový vstup alebo interný mikrofón Ľahko naučiť a prevádzku Dátového auto-šetrí.(prostredníctvom elektronického pamäť a môže sa meniť ľubovoľne) Vysoký výkon prepínanie napájania,s extrémne nízkou spotrebou harmonické skreslenie a široký rozsah napätí,oblek pre požiadavku inej krajine súčasne LED lampa konektor príkon: DC9V 1000mA Rozmer: 498 mm X 420mm X 115mm Čistá Hmotnosť: 7 kg Nová Funkcia 1. Počas beh programu,program bude prebiehať v prednastavené otáčky pri RÝCHLOSTI & CROSS stlmovače na Auto Pozíciu inak bežecká rýchlosť bude celková výška aktuálnej RÝCHLOSTI a KRÍŽ stlmovače. 2.Keď spustiť chase a prostredie programu,stlačením KRÍŽ óda tlačidlo, ak chcete zmeniť KRÍŽ režim medzi všetkými kanálový režim alebo len X/Y režime. 3.Po nastaviť PAN/TILT wheel,stlmovače a PAN/TILT wheel by mohol kontrolu rovnaký kanál hodnota spolu (stlmovače zmeniť kanál hodnotu a PAN/TILT wheel jemné nastavenie hodnoty). Až CE normy ,UL štandardu a GB 7000.15-2000 standard vrátane Poštovného pre každé svetlo: 1pcs DMX Regulátor 1pcs, napájací kábel 1pc Príručka

TopBrite Fotografie Produktov

Vážení zákazníci, sme stále predaj RO radu konzol, ktoré 100% kópia pôvodného okrem loga. Tak vitajte na otázku, ak ich potrebujete. Nemusíte kupovať chudobných tie od druhých, bez akýchkoľvek záruku kvality. Pozri nižšie najnovšie spätnej väzby od zákazníkov zlé príkaz krídla po porovnať s našimi. Prosím, že sme svojimi najlepšími spolupracovník.

TopBrite Viac Pozornosti sa Prosím uistite, že váš prijímač adresa potvrdená v www.cottons.sk je použiť pre túto objednávku. Posielame tovar nad 2kgs DHL, TNT, UPS, FEDEX alebo Iných rýchlo express. Normálne, zákazníkov prednosť vyhlásiť menej hodnota na faktúre na zníženie dovozu dane. Tak prosím zanechať správu, aby nám vyhlásiť, sumu pri mieste, poradí, vďaka. Akékoľvek dovozné poplatky, dane, clá alebo iné dovozné poplatky nie sú zahrnuté v cenách a nákladné, tak sa prosím informujte u svojho vlastného spoznať pred mieste objednávky. Naše Produkty sú všetky tovar, elektronika. Takže sú fragil produkty. Dali sme fragil poznámky na každý balík. Prosím, uistite sa, že balík je dobre pred podpisom prevziať tovar. Ak balík alebo tovaru je zničený badlly pri preprave, prosím, fotografovať, ako záznamy a odmietnuť prijať ich a kontakt kuriérom alebo predávajúci, na prvý krát. Všetky naše tovaru 1-3 roky záruku kvality, ak existuje akékoľvek problémy s kvalitou tovaru, nás prosím kontaktujte na prvýkrát, budeme sa snažiť vyriešiť ich do svojho uspokojiť. Máme profesionálne inžinier a sme venovať viac pozornosti venovať po službe. Takže naozaj sa nemusíte obávať sa ho. Sme eagering získať 5 hviezdičiek spätnú väzbu, to je veľmi dôležité pre nás. Nenechávajte negatívnu spätnú väzbu skôr, kontaktujte nás na vyriešenie problému. Podnikanie je obtiažnosť pre nás a dúfame, že môžu zákazníci získať uspokojiť tovaru a služieb, ako mať zlú náladu.

 • Štýl: DMX Fáze Svetlo
 • Príležitosti: Profesionálne Stage & DJ
 • Napätie: DC9V
 • Konektor Typu: EÚ Zástrčku, NÁM Zástrčku, AU Zástrčku, UK Plug
 • Záruku kvality: 1 rok
 • Názov Značky: minimálna
 • Príkon: DC9V 1000mA
 • Certifikáty: CE/ROHS
 • Displej: LCD displej
 • Položka Druh: Etapa Svetelný Efekt
 • Čistá Hmotnosť: 7 kg
 • DMX kanálov: 512 kanálov
 • Moc: 10W
 • Názov produktu: Slnečné 512 konzoly
 • Elektrická prípojka: EÚ, USA, AU, UK, zapojte všetky dostupné
 • Rozmer: 498 mm X 420mm X 115mm
 • Číslo Modelu: C094
 • Pôvodné miesto: Guangzhou, Čína

 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 7.5kg (16.53lb.)
 • Veľkosť Balenia: 52cm x 44cm x 14cm (20.47in x 17.32in x 5.51in)