Korálky A Šperky Robiť

Foredom Leštenie flexibilný hriadeľ stroja nízka rýchlosť pre kladivo handpiece

Rating
€76.23 €53.36

#HH-HM01 Zavesenie Motora Description Menovité Napätie: 110V/220V

Menovitá Frekvencia: 50HZ/60HZ

Menovitý Príkon: 200W

Bez zaťaženia rýchlosť: 500/5000r/min

Tu zaručujeme nasledovníkov, Ďakujem vám za pozornosť.

-- Všetky výrobky sú priamo z pôvodného výrobcu;

-- Všetky z nich majú kvalitné, konkurencieschopné ceny, ideálne technickú podporu, a ideálne po-predajný servis;

-- Budete kupovať najlepšej kvality s najlacnejšiu možnú garantované ceny.

-- Poskytujeme 12 mesiacov záruka!

Vyhlásenie:

Balíkov budú označené ako osobný darček s nižšie hodnoty, čo vám umožní ušetriť colné daň. Ale ak ste stále nabitá dane colný s nízkou faktúry, budete musieť platiť daň sami. Cena nezahŕňa žiadne colné daň. Oceňujem vašu druh pochopenie.

Spôsob platby

Akceptujeme 1.Bankovým prevodom 2.Alipay 3.Zákazníci chcú používať Kreditnú Kartu alebo Debetná Karta, kto môže vykonať platbu cez vyššie uvedených dvoch metód.

Poštovné a balné

1. Viac nákupov ukladanie plán: Prosím uistite sa, že jednotnej platby na každú položku, ktorú vyhral. Budeme kombinovať doprava, keď budete robiť viac nákupov.

Niekedy doprava čas trvať trochu dlhšie, vzhľadom na Miestne odoslanie alebo iných dôvodov.

2. Správne a dostatočné zodpovedajúce informácie: Prosím priložený vaše telefónne číslo, ak ste platbu tak, že môžeme uverejniť balík bezpečnosti a hladko. Vždy, uistite sa, poskytnúť dostatočné informácie, aby nám pomohli, aby hladko dodanie.

Vyhlásenie:

Balíkov budú označené ako osobný darček s nižšie hodnoty, čo vám umožní ušetriť colné daň. Ale ak ste stále nabitá dane colný s nízkou faktúry,budete musieť platiť daň sami. Cena nezahŕňa žiadne colné daň. Oceňujem vašu druh pochopenie.

Návrat politiky

1. Vrátenie obalu musí byť v pôvodnom obale, všetko musí byť v novom stave. Chýbajúca časť\\\\\\\\\\\\\\'s alebo niečo v pôvodnom stave, nebude nárok na vrátenie. Budeme poskytovať relevantné informácie na www.cottons.sk a Alipay, ako odosielatelia\\\\\\\\\\\\\\' potvrdenie a výrobky fotografie. Výmena a vrátenie nebude spracovávať, kým sa vrátite tovar prijatý.

2. V rámci záručnej doby, všetky výmenu alebo vrátenie v dôsledku vady sú zdarma (Kupujúci je zodpovedný za prepravné poplatky). Sme vždy záleží ste našim zákazníkom, prosím, neváhajte nás kontaktovať . Vaša spokojnosť je vždy na našej top úvahy.

  • Príkon: 200W
  • Napätie: 110V/220V
  • Miesto Pôvodu: Fujian, Čína (Pevninská Časť))
  • frekvencia: 50Hz/60Hz
  • Položka Druh: Šperky, Nástroje A Zariadenia

  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 50cm x 35cm x 12cm (19.69in x 13.78in x 4.72in)
  • Hmotnosť Balenia: 4.5kg (9.92lb.)