Home Decor

Kyvadlo typ Pohybu 4 druhy dĺžky Skrutky Plastové Pohyb S Rukami Krok Hodiny Príslušenstvo Quartz DIY Pohyb Súpravy

Rating
€8.23

Značka: Mladé Mesto Číslo Modelu: 12888 D2C1/D2/D2C5/D2C Meno: Kyvadlo Typ Quartz hodiny pohyby

Veľkosť : Vec 56*110 mm,Celková osi dĺžka 23 mm, Skrutky osi dĺžka 15mm Pohyb prípade, materiál : Plastové Diely do pohybu materiál : Medený drôt a Plastové Hodiny strane Materiál : Hliníková Dial Fixácia : Centrum Skrutku Druhej strane pohyb : Krok Presnosť ±30seconds odchýlka každý mesiac (pri normálnej teplote) Batéria : jednou 1,5 V Oxid zinku iba batérie,ktoré nie sú zahrnuté. Prosím, nepoužívajte Alkalické batérie,Dobíjacie batérie,môžu poškodiť pohyb. Pohyb Čistá Hmotnosť : 50g Miesto Pôvodu : GuangDong v Číne (Kontinentálne) Balenie : Jednoduché a Bezpečné balenie Častí : Matica a ručičky Charakteristika : Stlmiť Použité na : Prepair originálne hodiny,DIY hodiny

Milí všetci,prosím potrebné poznamenať, že tento pohyb majú 4 druhy dĺžky skrutky veľkosť by si (6 mm,9 mm,11 mm,15 mm) , prosím zanechať masáž a povedzte nám, čo budete potrebovať! !ak nie je klasická masáž,zabezpečíme najdlhšie veľkosti 15 mm, aby vám to,inak poštovné bude oneskorené Poduct Foto Tento pohyb môže byť použitý pri DIY Hodiny,je to hodiny príslušenstvo. Môžete tiež použiť, ak chcete zmeniť svoj orriginal zlé hodiny pohybu,tým sa ušetrí veľa peňazí, pretože ste nemuseli repalce celé hodiny, Návod na inštaláciu

To podľa súčasných zariadení fit 1,5 V Oxid zinku batériu Iba , nepoužívajte, Prosím, vysoký prúd batérie,dobíjacie batérie,môžu poškodiť pohyb. Ako vieme,batérie má mnoho obmedzenia leteckej dopravy,aby doprava viac hladko, batérie nemal zahrnutý v cene balíka Pri inštalácii Hodiny ruke, stačí stlačiť nadol hodiny ruku na osi vertikálne,nie je potrebné otáčať rukou. Skontrolujte, tri ruky,uistite sa, že nestretlo sa navzájom,prvé miesto troch rukách všetky bod 12 a potom upravte volant výstroj na aktuálny čas,keď upraviť vziať na vedomie, že tri ruky pohybovať plynule,ak spĺňajú rozdeliť SKP je jedným z najlepších quartz hodiny pohyby vo svete ,je presunúť super stlmiť udržať lepší čas a vyžadujú menej údržby ,keď používate správnu batériu a nainštalovať hodiny ruky správne,bude vám veľmi radi s ním pracujú, Máme niekoľko druhov ručičky o vášho výberu, vybrať a nechať poznámku o tom, čo sa vám páči a hodí sa vaše hodiny, ak tieto je žiadna poznámka,zašleme rúk náhodne ak potrebujete Kyvadlo,kliknite na nižšie uvedený obrázok kúpiť Retail balenie Pohyb je dobre zabalené v bubline zábal a ruky sú balené v robustné plastové okno (krátka dĺžka obdĺžnikové elektrické rozvodné), ako vo vnútri, polstrované obálke. Veľkoobchodné balenie 500pcs/ctn --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kvalita a Služby 100% Kvalita Zaručiť 100% Peniaze Späť Záruka na každú položku, a bezplatné vrátenie poštovného, ak položka nie je, ako je popísané 48-Hodinová Odoslanie 48-hodinového dispečingu pre objednávky po www.cottons.sk potvrdil platby, s výnimkou štátnych sviatkov, Escure vaše platby, on-line Platby bude uvoľnená len dodávateľovi keď potvrdíte, že ste prijali objednávky.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Tento Rytmus Pohybu podporu 1,5 V Uhlíka-zinkové batérie iba, ak kupujúci používať iné vysoko nabité batérie, ktoré môže poškodiť vnútorné časti Pohybu,sme nemôže ponúknuť výmena a údržba

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

 • Názov Značky: yurudder
 • Číslo Modelu: 12888 D2C1/D2/D2C5/D2C

 • Hmotnosť Balenia: 0.089kg (0.20lb.)
 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 18cm x 10cm x 12cm (7.09in x 3.94in x 4.72in)

 • Author: Re Hu 1965
 • Date: 2017-10-22
 • EVERYTHING ok
 • 5/5

 • Author: Mirseymur 2000
 • Date: 2017-12-27
 • All OK.
 • 5/5