zľava

2016 Zdravotnej starostlivosti Germánium Tepelná Masáž Vankúš Jade postele kúrenie matrac, vankúš, 3 Veľkosti pre Vás Výber

Rating
€527.50 €263.75

2016 Zdravotnej starostlivosti Germánium Tepelná Masáž Vankúš Jade postele kúrenie matrac, vankúš, 3 Veľkosti pre Vás Výber

Hot Predaj Podobne!!

Funkcie: 1, Podľa teórie Čínskej tradičnej zdravotnej starostlivosti,s turmalín a germánium kameň kompozitné materiály vyrobené do vypuklé časti; 2, podporujú krvný obeh; 3, Zlepšenie pamäti, 4, Posilňujú funkciu orgánov, zvýšiť metabolizmus; 5, Odstránenie napätia, uvoľnenie tela a mysle; 6, Pomoc na podporu spánku. 7, Prenosné a trvanlivé.

Jade /Keramický/Germanite Úvod Jade je bohaté na stopové prvky. To môže uvoľniť zdravé ďaleko infračervené, štít statické a elektromagnetické vlny radialization.Jade tiež produkuje záporné ióny, ktoré podporujú metabolizmus buniek.

Jade ľudí pod špeciálnu lekársku starostlivosť a má nízku teplotu hodnoty fyzikálnych charakteristík Čínskej medicíny a obhajoval tým, že prvý nohy chladnejšie temperaturetheory, vyvinutý zdravie jade vankúš.

Po celé stáročia, Čínskych ľudí používa jade ako vankúš. Najskôr jade vankúše boli opracované kamene jade s odsadenie na hlavu. Teraz sa môžete tešiť na zdravie a krásu výhody spí na jade s pohodlím jade vankúš.

Spcifications:

Farba : Ako obrázok zobrazuje veľkosť Produktu: 1. 0X1.9 M/ 1. 2X1.9 M/ 1. 5X1.9 M, Materiál : High grade PU+ Jade Kameň/Keramický/Germanite Masáže : Celé Telo N.W./G. W. za kus : 15 kg/ 17kg/ 19kg Produkt zobrazené: Používanie Produktu:

1. Matrac rozložiť na posteľ, šíriť vrstva matraca

2. Umiestnite termostat jack konektor napájania do matraca

3. Dajte termostat vstup do zásuvky 220V, 50 hz napájacie zásuvky jack

4. Zase termostat spínač, termostat kontrolka napájania svetlo na

5. Správne nastavená termostat teploty ovládací gombík, nastavenie teploty chcete, (čím vyššie číslo, tým vyššia je teplota, odporúčania teplota je v rozmedzí 2-3)

6.Keď teplota dosiahne prednastavenú teplotu, regulátor prepne na automatické nastavenie štátu zostáva konštantný

7. Ak potrebujete cez noc používať, budete potrebovať upraviť matrac do nižšej teplote pred spaním

8.Keď ľudia opustí včasné vypnite, odpojte napájací kábel

Inštrukcie

1 Pripojte matrac a radič zástrčky

2 Dajte termostat do elektrickej zásuvky 220V

3 Otočte termostat spínač, termostat kontrolka napájania svetlo na

4 Správne upravené termostat teploty ovládací gombík, nastavenie teploty chcete, (čím vyššie číslo, tým vyššia je teplota, odporúčania teplota je v rozmedzí 2-3)

5 termostat epizóda automatický režim termostatu, teplotný rozsah 20 ~ 70 (+ - 7 Celzia )

6 Keď teplota dosiahne prednastavenú teplotu, regulátor prepne na automatické nastavenie štátu zostáva konštantný

7 Keď ľudia opustí včasné vypnite, odpojte napájací kábel

8 matrac ohrevu, že by bolo lepšie, aby si vec na podložku, aby sa zabránilo nerovnomerné vykurovanie, spôsobuje poruchy UPOZORNENIE: Poštovné:

1. Máme loď na www.cottons.sk je zaoberať sa IBA. Prosím, uistite sa, že vaša adresa v www.cottons.sk je zhodné s vami r shippng adresu byť popredia budete platiť.

2. V záujme dodanie vášho balíka rýchlo a presne, prosím, láskavo nás opustil telefónne číslo, keď sa budete platiť, ocenil!

3. Snažíme v našich silách, aby vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na Kuriérskej Spoločnosti a miestnych zvykov/povinnosti. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie.

4. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

5. Prosím, zvoľte spôsob dopravy, ktoré pre vás najvhodnejšie, budeme doručenia to tak, ako si vybrať. Ak balík nie je možné deliveried, pretože kupujúceho dôvodu (vrátane odmietol podpísať), kupujúci by mal dovoliť všetky náklady navyše!

Spätná väzba:

1. Naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste spokojný zákazník a príjemné nakupovanie s nami.

2. Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, váš komentár je veľmi dôležité pre náš úspech v podnikaní. Venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie 5.

3. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, Prosím, dajte nám príležitosť resol

ve žiadny problém. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

Môžete nás kontaktovať na odchode správy na www.cottons.sk, alebo pošlite nám e-mail. My vám odpoveď do 24 hodín.Akékoľvek problémy alebo otázky, neváhajte a dajte mi vedieť!

Dúfam, že budete mať dokonalý zážitok z nakupovania v našom obchode. Ďakujeme !

 • Názov Značky: SugarBae
 • Veľkosť: 1.0X1.9M/1.2X1.9M/1.5X1.9M
 • Aplikácia: Telo
 • Hmotnosť: 15KG/17KG/19KG
 • farba: ako zobrazuje obrázok
 • Číslo Modelu: JMM-468
 • Položka Druh: Masáže & Relax
 • Materiál: Jade Kameň/Keramický/Germanite &PU koža
 • Názov:
 • Štandardné Napätie: 220V

 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 18.0kg (39.68lb.)
 • Veľkosť Balenia: 136cm x 63cm x 16cm (53.54in x 24.80in x 6.30in)