Kompaktný & Ľahký Vonkajší Vodný Filter Veľký Pre Turizmus & Bug Out Bag

Miniwell L630 zamestnáva 0.1 micron ultrafiltration membrány(lekárske triedy materiál), ako filtračné materiály, ktoré účinný proti 99.9% na escherichia coli, staphylococcus aureus, salmonella typhi, cholery baktérie legionella, a iných patogénnych baktérií.

Dobrá voľba pre vojakov, turistiku, camping, rybárčenie, lov, lezenie, ravel, out-door práce, prežitie, núdzové a utečencov a záchranár v zemetrasení alebo povodňových oblasti atď.

A zároveň je cenovo dostupný zdroj pitnej vody pre ľudí, ktorí žijú v konfliktnej oblasti, nepokoje oblasti, vzdialenej dediny a kmeňa.

Špecifikácia:

Model: L630

Firltration Veľkosť Pórov: 0.1 mikrónov

Veľkosť: 40*136mm

NW: 40g

Materiál: ABS , UF(lekárske triedy), Silikón

Filtračná Kapacita: 2000L

Prietok vody: 0,6 L/min

Funkcie:

Filtre až 2000 litrov prírodných obnoviteľných zdrojov pitnej vody bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Životnosť môže byť rozšírená o čistej vody spätné premývanie.

Prietok: 600 ml/min. Pracujú pri nízkej aplikovaný tlak, ultra-nízkotlakové membrány, zvyšuje prestupovať prietok.

Vysoko univerzálny dizajn. Ľahko nastaviť DIY filtračný systém s 28mm štandardné PET/ soda fľaša ako Coca-Cola fľaše , plastové vrece alebo vedro;

Ultra-light L630 sa vojde do dlane vašej ruky. Odolnosť voči nárazu.

Žiadne čerpanie a elektrické.

Úsporu energie a ochranu životného prostredia.

Prevádzková metóda:

Viaceré Možnosti Konfigurácie

Pripisuje Hydratácie Pack

Pripisuje Jednorazové Plastové Vrece

Pripisuje 28mm Štandardné Jednorazové Fľaša na Vodu

Pitie Priamo z Čerstvej Vody Zdroj

Pripisuje Vedierko

POZNÁMKA: Ak máte záujem o kúpu tohto položky s VODOU TAŠKA, prosím, kliknite na odkaz nižšie:

Poznámka:

1. Zabezpečiť, nie je tam žiadny vzduch v hadica na pripojenie vody, filter na kontajner. Vzduchové bubliny môžu zabrániť vody z plynule. Alebo pripojiť filter 28mm jednorazové fľaše.

2. Prietok vody by mali byť rovnaké ako v smere šípky na filter.

3. Pred uložením filter, použite čistú vodu na backwash. Squeeze jednorazové fľaše začať čistiť prietok vody do filtra z čistej odvod vody z filtra.

4. Optimálna Teplota: 0-40 Stupňov Celzia.

5. Zdroj vody: voda z vodovodu alebo prírodných obnoviteľných zdrojov pitnej vody.(Nevyberajte ľudské a priemyselných odpadových vôd ako zdroja vody.)

Čistenie A Údržba

1) Pri prietoku spomaľuje, miniwell vodný filter môže byť späť-začervenal s ľahkosťou. Používajte len čistú vodu, zatiaľ čo back-flushing.

2) Pred uložením miniwell vodný filter, späť-vypláchnite čistou vodou a potom namočte v mierne ocot roztok na dezinfekciu filter.

3) Po čistení, nech filter vzduchu suchý a skladujte v chladnom a suchom mieste.

4) čas použiteľnosti: 5 rokov. Po prvotnom zmáčanie: 3roky.

Spoľahlivé Technológie Tretích Strán, Schválený

L630 odstránenie miera 99.9% E-Coli je certifikovaný spoločnosťou SGS a TÚV

Zahŕňa:

Miniwell L630 Osobné Vodný Filter

Vedierko alebo Plastového Vrecka Konektor

Silikónové Hadice

Objímka Hadice

FAQ:

1. Ako často musím backwash systému?

Záleží na tom, čisté alebo špinavé zdroj vody je. Keď máte pocit, prietok spomaliť, backwash môže zlepšiť prietok. ( Poznámka: Ak chcete predĺžiť filter život, vždy použite najlepšie čerstvé zdroj vody, môžete prístup. Ak surovej vody je zamračené, počkajte, kým sa sediment usadiť sa do vody zrejmé, a potom filtrovanie vody nad sedimentov.)

2. Môžem používať vodu filtrovanú z samotný systém na backwash filter?

Áno. Filtrovanej vody z filtra môže byť použitý na backwash. Zbiera filtrované vody, čisté jednorazové fľaše. Žmýka čistej vody do filtra z filter zásuvky.

3. Ako budem vedieť, že jeho čas vymeniť filter?

Filter nedovolí vody na toku keď dosiahne kapacitu. Ak zistíte, prietok vody spomaliť alebo nemôže vyjsť vody cez filter, je čas vymeniť filter.

4. To funguje na E. coli a parazitov ako Giardia a Cryptosporidium.

Áno. Miniwell L630 je schopný filtrovanie na 99,9% baktérií a parazitov.

5. Môžete tento filter odstráni nepríjemnú chuť v surovej vode?

Duté vlákno nemôže odstrániť nepríjemnú chuť a pigmentu v surovej vody. L630 je základným systém filtrácie na čerstvú vodu filtračná s 99,9% vírusov sadzby všetky baktérie. Ak by ste chceli na zlepšenie chuti vody , miniwell L610, L600 a L620 môžete prispôsobiť vašim potrebám.

6. To filter slanej vody?

Č. Miniwell L630 filtrácie veľkosť pórov na membrána je 0,1 mikrónov. Rozpustené soli prechádza 0.1 micron membrány. Inými slovami, Miniwell L630 udržuje minerálne z prírody čerstvé zdroje vody filtrovanej vody.

7. Môžem stať miniwell distribútora?

Áno, tešíme sa na distribútora. Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií.

Prepravné podmienky: 1.Balíky, ktoré sa budú odoslané prostredníctvom Čína Príspevok Registrované Air Mail alebo ePacket. Ak by ste chceli vybrať expresný spôsob, prosím, dajte nám vedieť, ako môžete uskutočniť platbu. 2.Každý balík má svoje poradové číslo. Ak nechcete prijímať položky v normálnom období, kontaktujte nás prvý a budeme radi, ak chcete sledovať ho pre vás čo najskôr. Spätná väzba: špecializujeme sa na vonkajší vodný filter viac ako 5 rokov. Miniwell vždy dodržiavať poskytovať našim zákazníkom kvalitné prenosné vodný filter s rozumnú cenu. Vaša spokojnosť(5 hviezdičiek) je najväčší povzbudenie a podporu pre nás. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne(3 hviezdičky) alebo neutrálne(1-2 hviezdy) spätná väzba. Budeme sa snažiť v našich silách, riešiť problémy hneď, ako je to možné. Miniwell hľadá distribútora po celom svete. Privítať viac zákazníkov s nami spolupracovať! Ak máte akékoľvek obavy, prosím, neváhajte kontaktovať.

 • Materiál: ABS , UF(lekárske triedy), Silikón
 • Názov Značky: miniwell
 • Aplikácia: Bežecká Zdroj Pitnej Vody
 • Špecialita: high-objem dlho-trvajúce a prenosné
 • farba: zelená
 • Názov : prenosné vodný filter
 • Filtračná Kapacita : 2000 Litrov
 • Veľkosť: 40*136mm
 • Prietok Vody : 0,6 L/min
 • NW: 40 g
 • Druh: Vodný Filter
 • Firltration Veľkosť Pórov: O 0,1 mikrónov

 • Veľkosť Balenia: 3cm x 15cm x 21cm (1.18in x 5.91in x 8.27in)
 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 0.18kg (0.40lb.)