J9150A - X132 10G SFP+ LC SR 850nm 300m Vysielač (Kompatibilný s HP)

J9150A

100% HP Kompatibilné

10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m vysielač

Vysoká Kvalita CE,RoHs,FCC

Funkcie a Špecifikácie Form Factor: SFP+ Typ Zariadenia: Vysielač modul Rozhrania (Bus) Typ: Plug-in modulu Technológia prepojenie: Káblové Aplikácie: 10GBASE-SR Rýchlosť Prenosu Dát: 10Gbps Vlnová dĺžka: 850nm Max Vzdialenosť: 300m Vlákniny Typ: FPT Konektor: DuplexLC DDM: S DDM Prevádzková Teplota: 0~70 °C Súlade so MSA SFP+ Špecifikácia

Záruka:

Sľubujeme, že všetky inzerovaná optické vysielače sú úplne nové s novými komponenty a dielce a absolútne nikdy nepoužívajte staré a zrekonštruovaný materiálov. Všetky optické vysielače boli cez funkčné testovanie a starnutia test. Poskytujeme 3 roky záruka na všetky optické vysielače od dátumu expedície.

Spoločnosť Inštrukcie:

Môžeme poskytnúť GBIC/SFP/SFP+/X2/XENPAK/XFP/PON atď, ktoré sú plne kompatibilné s aplikáciou CISCO, H3C, HP, Huawei a tak ďalej.

Pretože sme nový chlap na www.cottons.sk, tak sme cann nedokáže nahrať všetky výrobky, ktoré tu, a môžeme poskytnúť všetky série kompatibilné optických modulov pre nášho klienta, v prípade potreby, pls, neváhajte nás kontaktovať.

Tiež, môžeme poskytnúť OEM pre nášho klienta.

Vracia:

1, Ponúkame 1 rok náhradné a 3 roky údržba záruky.

2, Naša záruka sa nevzťahuje na zneužitiu, poškodeniu, vode, poškodenie, stratu, alebo krádež.

3, Všetky nákupy môžu byť vrátené within14 dní od dátumu zakúpenia za plnú náhradu alebo výmenu.

4, Všetkých výrobkov musí byť v pôvodnom stave.

Doprava:

1, Sme loď, všetky položky na celom svete.

2, Dodacia lehota sa pohybuje od 7 do 15 pracovných dní

3, Všetky clá, dane sú zodpovednosť kupujúci.

  • Názov Značky: LODFIBER
  • Číslo Modelu: J9150A

  • Veľkosť Balenia: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
  • Typ Jednotky: kus
  • Hmotnosť Balenia: 0.201kg (0.44lb.)