Veľkoobchod

Obľúbenú značku dámskej intímnej hygieny Cottons už vyše 20 rokov vyrába a predáva austrálska firma Cottons Brand Pty Ltd. Jej výrobky sú k dispozícii vo väčšine veľkých austrálskych  supermarketov, vybraných lekárňach a drogériách.Vysokú kvalitu Cottons  výrobkov zo 100-percentnej bavlny, bez chémie a syntetických látok spoznáva čoraz viac dievčat a žien  z celého sveta.

Cottons výrobky sa predávajú  okrem Austrálie aj na Novom Zélande, Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska, Španielsku, Taliansku, Holandsku, Belgicku, Luxembursku, Francúzsku, Nemecku, Dánsku, Švédsku, Malte, Sicílii, Kréte, Cypre, Turecku, Indii, Malajzii, Singapure, niektorých štátoch USA a tiež štátoch východnej a centrálnej Afriky a v Číne.

Ak máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu v oblasti distribúcie a predaja produktov Cottons a Comforts v lekárňach alebo  drogériách, nemocniciach, supermarketoch, e-shopoch zameraných na BIO a EKO produkty alebo  retaily so zameraním na materské produkty, kontaktujte nás prosím na mailovej adrese info@cottons.sk alebo telefonicky na  +421 911 733 443.

Okrem veľkoobchodných cien ponúkame našim potencionálnym partnerom možnosť nákupu aj za ceny distribučné, všetko záleží od formy dohodnutej spolupráce a predpokladaných odberov.

Tím Cottons Slovensko sa teší na spoluprácu

Kontakt

Cottons Slovensko, s. r. o.
Staromlynská 2
821 06 Bratislava

Tel.: +421 911 733 443
E-mail: info@cottons.sk

© 2015 Cottons Slovensko, s. r. o.