Cottons Slovensko

Obľúbená značka dámskej hygieny Cottons prichádza na Slovensko.  Už dve desaťročia  austrálska firma  s rovnakým názvom vyrába a úspešne ponúka ženám v mnohých štátoch sveta vysokokvalitné produkty intímnej hygieny. Pri výrobe všetkých svojich produktov spracováva len bavlnu prvej kategórie, čistenú environmentálne akceptovateľným procesom, ktorý používa kyslík namiesto škodlivých bielidiel. Cottons je značka bez chemikálií, jej produkty prinášajú pohodlie, sú mäkké, vzdušné, hypoalergické.

Umiestnením dovezených vysokokvalitných prírodných produktov intímnej hygieny na slovenskom a českom trhu chceme zaplniť voľné miesto medzi „chemickými“ a „organickými“ produktami intímnej hygieny. Väčšina výrobcov cenovo dostupných produktov využíva rôzne syntetické materiály, ktoré môžu spôsobovať ženám zdravotné problémy. Popritom väčšina existujúcich kvalitných prírodných produktov intímnej hygieny sa na trhu predáva za neporovnateľne vyššie ceny. V našej ponuke sú kvalitné 100-percentne bavlnené  prírodné produkty, bez chémie, pritom za priemerné ceny na trhu.

Veľa značiek vyzerá na prvý pohľad rovnako.  Ale sú naozaj rovnaké? Rozdiel našich produktov oproti podobným produktom, ktoré sú na trhu k dispozícii, je jasný z názvu “Cotton” = ”Bavlna”. Každá žena by si mala uvedomiť, že v prípade tampónov doslovne platí, že čo je v tampónoch, to je aj v nej. Cottons tampóny obsahujú 100-percentnú bavlnu, sú tak biologicky odbúrateľné  a nie sú v nich použité žiadne syntetické látky.  Bavlna vie absorbovať vo vlhkom prostredí až päťnásobok svojej hmotnosti než začne byť na pocit vlhká. Všetky Cottons vložky, slipové vložky a vložky pre dojčiace matky sú potiahnuté prekrytiami zo 100-percentnej jemnej bavlny.

Milé dámy, máte možnosť voľby.  Môžte si vybrať z ponuky našich kvalitných prírodných produktov, alebo  za rovnakú cenu z produktov iných značiek, ktoré obsahujú popri bavlne aj celulózu a syntetické materiály.

Tím Cottons Slovensko vám želá správne rozhodovanie sa a spokojnosť s našimi produktami.

Produkty možno nakupovať nielen cez náš e-shop, ale tiež cez internetové lekárne MojaLekaren.sk a Lekarna.cz,  internetový obchod Prirodnastrava.sk ako aj BioCare.sk, v Bratislave aj v lekárni A-Medical na Zahradníckej 42, v predajni Biologika  na Trenčianskej ulici 56/F, v predajni Yeme na Tomášikovej 46/A, v predajni Kmart.sk na Drieňovej 40. V Dudinciach v Drogérii na ul. J. Jesénia 165. V Piešťanoch v bio obchode Prírodná strava na Javorovej 38. V Košiciach je možnosť nakupovať produkty Cottons v obchodnom centre pre deti Maderna na Barčianskej 68/A a tiež cez jeho internetový obchod.

Kontakt

Cottons Slovensko, s. r. o.
Staromlynská 2
821 06 Bratislava

Tel.: +421 911 733 443
E-mail: info@cottons.sk

© 2015 Cottons Slovensko, s. r. o.